Základní informace o produktu:
Kategorie: Kosmetika a zdraví | Zdraví | Oční optika | Kontaktní čočky
Dodavatel:EDIT
Cena:560 Kč

kontaktní čočka LUNA ECLIPSE - EDIT - 81547 365denní kontaktní čočky (1roční). set obsahuje: 2 ks kosmetického očního doplňku zn. EDIT. Každý kus páru je balen samostatně v lahvičce s odkládacím roztokem. Oční kosmetický doplněk zn. EDIT - je vyráběn v souladu s kosmetickými standarty a je považován zákonem za kosmetický módní doplněk a nikoliv  jako barevné kontaktní čočky, vzorované čočky nebo kosmetické módní čočky. Edit módní doplňky se řídí podle směrnice EU o kosmetice. Jedná o tónovací čočky. Žádné barevné čočky nepřekryjí 100% původní barvu očí. Čočky noste maximálně 10 hodin v kuse. Pro bezproblémové nošení čoček je dobré umět kontaktní čočky nasazovat a mít osvojenou péči o kontaktní čočky. Složení: 2 měkké kontaktní čočky (balení obsahuje 1 čočku)55% vody - 45% Hema Co-Polymer, ponořeno do pufrovaného fyziologického roztoku. Minimální věk pro použití těchto kontaktních čoček je 16let. Před použitím čtěte pozorně příbalový leták. Doplňky na sebe » kontaktní čočky » čočky » kontaktní čočka LUNA ECLIPSE - EDIT - 81547


 • LIVE NATION Twilight Eclipse bílá
  LIVE NATION Twilight Eclipse bílá

  LIVE NATION Twilight Eclipse bílá dámské lehce elastické tričko bílé barvy s předním potiskem. Oficiální produkt k filmu..

  550 Kč
 • LIVE NATION Twilight Eclipse černá
  LIVE NATION Twilight Eclipse černá

  LIVE NATION Twilight Eclipse černá dámské lehce elastické tričko černé barvy s předním potiskem. Oficiální produkt k filmu..

  550 Kč
 • LIVE NATION Twilight Eclipse šedá
  LIVE NATION Twilight Eclipse šedá

  LIVE NATION Twilight Eclipse šedá dámské lehce elastické tričko šedé barvy s předním i zadním potiskem. Oficiální..

  550 Kč
 • LIVE NATION Twilight Eclipse černá
  LIVE NATION Twilight Eclipse černá

  LIVE NATION Twilight Eclipse černá pánské tričko černé barvy s předním potiskem. Oficiální produkt k filmu Twilight. Složení: ..

  550 Kč© 2019 Tradiční i netradiční metalová móda, rockový styl, vybroušené oblečení a alternativní móda. Kontakt

Metal
Štýl
Šablony

Pozadí