Základní informace o produktu:
Kategorie: Kosmetika a zdraví | Zdraví | Oční optika | Kontaktní čočky
Dodavatel:EDIT
Cena:499 Kč

kontaktní čočka I-GLOW - WHITE DEMON UV - EDIT - 83014 90ti denní kontaktní čočky. set obsahuje: 2 ks kosmetického očního doplňku zn. EDIT. Každý kus páru je balen samostatně v lahvičce s odkládacím roztokem. Kontaktní čočky z řady i-Glow nejlépe vyniknou pod UV světlem. Jsou ideální pro kluby, festivaly a rave párty. V normálním světle vypadají jako běžné barevné kontaktní čočky, což dává možnost dvojího použití. Oční kosmetický doplněk zn. EDIT - je vyráběn v souladu s kosmetickými standarty a je považován zákonem za kosmetický módní doplněk a nikoliv  jako barevné kontaktní čočky, vzorované čočky nebo kosmetické módní čočky. Edit módní doplňky se řídí podle směrnice EU o kosmetice. Jedná o tónovací čočky. Žádné barevné čočky nepřekryjí 100% původní barvu očí. Čočky noste maximálně 10 hodin v kuse. Pro bezproblémové nošení čoček je dobré umět kontaktní čočky nasazovat a mít osvojenou péči o kontaktní čočky. Složení: 2 měkké kontaktní čočky (balení obsahuje 1 čočku)55% vody - 45% Hema Co-Polymer, ponořeno do pufrovaného fyziologického roztoku. Minimální věk pro použití těchto kontaktních čoček je 16let. Před použitím čtěte pozorně příbalový leták. Doplňky na sebe » kontaktní čočky » čočky » kontaktní čočka I-GLOW - WHITE DEMON UV - EDIT - 83014


 • šaty dámské TOO FAST - THE DEMON - WDTR-R-DEMON L
  šaty dámské TOO FAST - THE DEMON - WDTR-R-DEMON L

  šaty dámské TOO FAST - THE DEMON - WDTR-R-DEMON L dámské lehce elastické šaty značky TOO FAST. Ramínka jsou vyrobená z..

  1190 Kč
 • tričko Demon 5 - PROMOSTARS
  tričko Demon 5 - PROMOSTARS

  tričko Demon 5 - PROMOSTARS tričko černé barvy, oboustranný potisk. Složení: 100% bavlna. Rozměry cca.: délka: [S] - 71cm, [M] -..

  350 Kč
 • ROCK OFF Slayer Demon Storm černá
  ROCK OFF Slayer Demon Storm černá

  ROCK OFF Slayer Demon Storm černá pánské orginální tričko černé barvy s předním potiskem. Složení: 100% bavlna. Rozměry v..

  499 Kč
 • HYRAW Demon šedá
  HYRAW Demon šedá

  HYRAW Demon šedá pánské stylové tričko značky HYRAW s kvalitním potiskem. Tričko má zúžený střih - SLIM FIT. Barva:..

  750 Kč© 2019 Tradiční i netradiční metalová móda, rockový styl, vybroušené oblečení a alternativní móda. Kontakt

Metal
Štýl
Šablony

Pozadí