Základní informace o produktu:
Kategorie: Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské bundy a kabáty
Dodavatel:KILLSTAR
Cena:9890 Kč

bunda kožená KILLSTAR Buckled Leather L dámská stylová kožená bunda značky KILLSTAR zdobená spoustou kovových kuželů. Tato bunda, známá pod názvem "křivák", je vyrobena z kvalitní hovězí kůže, kůže je měkčená - velice poddajná a příjemná na dotek, můžete nosit téměř celoročně (dlouhá životnost a trvanlivost). Podšívka je vyrobená z příjemného polyesteru. Zipy, knoflíky, kužely a jiné doplňky jsou černé barvy, jsou z kovu. Bunda má 2 vnější kapsy na zip. Uvnitř najdete kapsu. Bunda má dále dva kožené pásek s kovovou přezkou. Rukávy jsou šikovně ukončeny kovovými zipy a přemi přezkami. Složení: hovězí kůže, kovové doplňky stříbrné barvy. Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka)   Bundy & kabáty » bundy kožené » bunda kožená KILLSTAR Buckled Leather L


 • bunda kožená KILLSTAR Vicious S
  bunda kožená KILLSTAR Vicious S

  bunda kožená KILLSTAR Vicious S dámská stylová bunda značky KILLSTAR zdobená spoustou kovových kuželů. Tato bunda je vyrobena z..

  5690 Kč
 • bunda kožená KILLSTAR Vegan Biker XS
  bunda kožená KILLSTAR Vegan Biker XS

  bunda kožená KILLSTAR Vegan Biker XS dámská stylová bunda (křivák) značky KILLSTAR. Tato bunda je vyrobena z odolné a trvanlivé..

  3790 Kč
 • bunda kožená KILLSTAR Studded XL
  bunda kožená KILLSTAR Studded XL

  bunda kožená KILLSTAR Studded XL dámská stylová kožená bunda značky KILLSTAR zdobená spoustou kovových pyramid a kuželů. Tato..

  8290 Kč© 2020 Tradiční i netradiční metalová móda, rockový styl, vybroušené oblečení a alternativní móda. Kontakt

Metal
Štýl
Šablony

Pozadí